Adıyaman tütünü nasıl sarılır?

adiyamantutuncunuz.com ATALAY 06/02/2020 1 Yorum

Bir çok kişinin merak ettği konulardan biri de sigara nasıl sarılır ?

O zaman hep birlikte sigara sarmakla işe başlayalım. Bunun için en temel ihtiyacımız tütün ham maddesidir. Hazır paketler halinde satın aldığımız sigaraların içerisinde hangi kimyasal maddelerin yer aldığını hepimiz az çok biliyoruz.

Fakat adıyaman tütünü oldukça doğal ve işlenmemiş bir ütün türüdür. Adıyaman'da farklı şehirlerde kullanılmaya başlanan Ülkemizin tütünü, oldukça ekonomik fiyatlardan oluşmaktadır.

Büyük sigara tiryakileri safra balığı türünü kullanmaya başladıkları andan itibaren halinden oldukça memnun. Sigara değişimi konusunda hiçbir sorun yaşanmadan sigara içmeye devam ediyorlr.

Tütünü sararak sigara haline getirmek için biraz sabırlı olmanız gerekmektedir. Bir kutu filtre satın alarak toplam 200 adetten oluşuyor. Filtreye tütünleri uygun bir biçimde yerleştirerek makine ile sarmanız gerekmektedir.

Hızlı ve pratik bir sarım için fiyatı 10 tl civarında bulunan sigara sarma makinesi ile kısa sürede 200 adet Adıyaman tütününü sigara haline getirebilirsiniz.

Son dönemlerde filtre fiyatlarında küçük bir artış olsa da tütün fiyatları hala ekonomik bir durumda.

Makine ile sigara sararken tütünü makineye en uygun biçimde yerleştirmeniz gerekmektedir ardından filtreyi tepsiye takarak tek bir hareket yardımı ile makineyi çekerek bir adet sigarayı ortaya çıkartmanız gerekmektedir.

1 Yorum

sait çalışır:
06/02/2020, 04:21:20 PM, çorum
Yanıtla

Açıklayıcı olmuş teşekkür ederiz

Yorum Yaz