Toptan Adıyaman Tütünü

adiyamantutuncunuz.com ATALAY 27/04/2020 0 Yorum

Toptan Adıyaman

Tütünü

  

        Toptan tütün toptan alınmış yani 2 kilo , 3 kilo , 4 kilo ve daha üstü miktarda alınmış tütünlere denir . Bizim markamızdan istediğiniz kadar kiloda tütün alabilirsiniz .

        Toptan tütün alıp satmak aracılığa girer . Bizde öyle bir durum yok . Biz kendi üretimimiz olan tütünleri kendi kıyım merkezlerimizde kıyıp kurutup gerekli işlemleri yapıp kapıda ödeme sistemi ile evlerinize kadar en iyi kalitedeki %100 orijinal tütünleri sizlere yani müşterilerimize sunuyoruz . Bizim markamızdan toptan olarak tütün alabilirsiniz . İstediğiniz tütünden istediğiniz kadar satın alabilirsiniz . Bir çok yerde toptan tütün satıcısı bulmanız mümkündür . Ama ne kadar gerçek , ne kadar doğru , ne kadar kaliteli olduğunu bilemeyiz onları da diğer makalelerimizden okuyup anlaya bilirsiniz . Başka bir yerde 3 , 4 ve ya 5 kilo gibi fazla oranda tütün almanızı önermem çünkü kalitesiz tütün satıyor olabilirler . Ve siz de kalitesiz tütün kullanınca tütünden tabi ki soğuyacaksınız . Şahsen ben kalitesiz tütün kullanınca ve ya sigara kullanınca ne Markamızın Adıyaman tütünü fayda ediyor . O yüzden Kaliteli tütün kullanmaya özen gösterin . Sigaralara zam gelmesi ile markamız sayesinde kaliteli tütünle buluşan ülkemiz toplumu bir paket sigarada 20 dal içiyorsa 1 kilo tütünde 800 dal sigara içmektedir . Bu yüzden de toptan tütün alıp en az 2 yıllık stoğunuzu yapabilirsiniz . Tabi kulağa komik geliyor fakat çevremde böyle yapan arkadaşlarımı çok görüyorum .

 

              Tabi ki her zaman farklı tütünleri deneyerek Anadolu ‘muzun nimetlerinden faydalanmak daha iyidir fakat bu da sigaraya verilen fuzuli paranın karşısına geçe bilinir . Size silikon içtiren Alman malı sigara yerine hakiki TÜRK malı Adıyaman tütünü bin kat daha iyidir . Özellikle bizim markamız yani tamamen orijinal tütün satan markamız sizler için ürettiğimiz tütünlere hiçbir hormon gibi kötü madde koymuyoruz tamamen size en iyi kalitedeki tadı vermeye çalışıyoruz . Çoğu makalede dediğim gibi ; tütün kültür işidir . Tütün içmek her yöreye göre değişe bilir . Bizden alacağınız Adıyaman tütünü adıyaman yöresine özel bir kalitededir fakat tüm Türkiye ‘ ye namını salmış olan bir tütündür . Özellikle bizim markamızın Adıyaman tütünü . Markamız Adıyaman ‘ da tütünlerini yetiştirdiği için bir Adıyaman kokusu tadı sezeceksiniz ilk çekişinizde . Tabi günümüze kadar Bitlis tütünü gibi kaliteli tütünler içen insanlarımız aradaki farkı pek fazla anlayamazlar . Fakat günümüze kadar en kötü tütün mamulü olan sigara içen insanlarımız ilk çekişinde Adıyaman tütününü neden bu kadar öve öve bitiremediğimi anlayacaklar . Sizlerin almadan önce beyninizde bir tad oluşsun diye tam anlamıyla anlatıyorum tütünlerimizi .

 

        Siz bizim markamızdan alacağınız her tütün tanesi için biz onlarda dua edeceksiniz belki . Bu güne kadar toz mu içiyormuşuz diye . Bizim Markamız işte bu dualar ve müşterilerimiz sayesinde ayakta duruyor . 

Yorum Yaz